#1 Game Masters Series PES 2019 – Incite E-Sport Polska

#1 Game Masters Series PES 2019

W końcu jest! Miesiące oczekiwań, ustaleń, negocjacji, potu i łez. Wspólnymi siłami, po raz kolejny decydujemy się na zorganizowanie turnieju Game Masters Series. Oczywiście, tak jak w zeszłym sezonie, walkę o najlepszego gracza w Polsce stoczymy w grze Pro Evolution Soccer!

Najważniejsze nowości:

1. W PES 2019 odbędą się aż 4 turnieje!
Stworzony zostanie ranking z którego TOP 3 zostanie dodatkowo nagrodzone nagrodami gwarantowanymi w postaci pre-orderów PES 2020!

2. W ramach każdego turnieju gracze będą mieli możliwość rywalizacji w dwóch kategoriach:

(1v1) FAZA GRUPOWA oraz PLAY-OFF

oraz równolegle na oddzielnych stanowiskach:

(2v2) – PLAY-OFF

Rejestracja startuje już w najbliższy poniedziałek (29.10), a turniej odbędzie się 2 grudnia!

Liczba miejsc ograniczona! Nie zwlekajcie z zapisem!

Szykujcie pady i widzimy się 02.12.2018 (niedziela)New Meta Bar w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 30!

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, nie zabraknie znakomitych nagród, wyjątkowej oprawy oraz efektownej organizacji!

🔥🔥🔥🔥 JEDNAK! MAMY TO! 🔥🔥🔥🔥Po bardzo ciepłym przyjęciu pierwszej edycji turnieju Game Masters Series, która odbyła się w maju 2018 roku, wspólnie z organizatorami GMS postanowiliśmy kontynuować projekt w nowej jeszcze ciekawszej formule!Najważniejsze nowości:1. W PES 2019 odbędą się aż 4 turnieje! Stworzony zostanie ranking z którego TOP 3 zostanie dodatkowo nagrodzone nagrodami gwarantowanymi w postaci pre-orderów PES 2020!2. W ramach każdego turnieju gracze będą mieli możliwość rywalizacji w dwóch kategoriach:(1v1) FAZA GRUPOWA oraz PLAY-OFForaz równolegle na oddzielnych stanowiskach:(2v2) – PLAY-OFFRejestracja startuje już w najbliższy poniedziałek, a turniej odbędzie się 2 grudnia! Liczba miejsc ograniczona! Nie zwlekajcie z zapisem!Szykujcie pady i widzimy się 02.12.2018 (niedziela) w New Meta Bar w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 30!Rejestracja, szczegóły i cała organizacja, tak jak w ubiegłym sezonie za pośrednictwem naszej strony:www.gamemasters.com.pl

Opublikowany przez Polska scena Pro Evolution Soccer Środa, 24 października 2018

Partnerzy turnieju:

 

 

 

 

 

 

Czego szukasz?

Ostatnie komentarze

Najnowsze Posty

Messenger
P