GMS #2 Za Nami! – Incite E-Sport Polska

GMS #2 Za Nami!

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

W minioną niedzielę odbyła II edycja Game Masters Series (GMS) w PES 2019.

Podsumowanie rozgrywek grupowych 1v1

Grupa A:

Grupę wygrywa Bescon na codzień grający na PC. Wyprzedzając o dwa punkty Spalonego.

Grupa B:

Zwycięstwo w grupie Ziomka z Wolvpes e-Sport Team, który wyprzedził o 3 punkty gracza Wesolowski89

Grupa C:

Z kompletem zwycięstw na 1 miejscu kończy rozgrywki grupowe gracz Kundel z Adrenaline.pl e-Sport Team, wyprzedził gracza darasek91.

Grupa D:

Przez wielu określana jako grupa śmierci, wszystkie mecze z tej grupy były prezentowane na rzutniku w głównej części New Meta Bar. W grupie tej ostatecznie zwyciężył GoldenBoy (LukaCFC) reprezentujący klan boskonali, a drugi za nim było POGO19

Grupa E:

W tej grupie zwyciężył aktualny wicemistrz Polski kamyyl z Elite esport team, drugi był kamilmitua.

Grupa F

Zwycięstwo Kamila K oraz drugie miejsce Gaxumiego.

Grupa G

Jedna z równiejszych grup, 11 punkt nie wystarczyło w niej do awansu graczowi, który zajął z takim dorobkiem 5 miejsce w grupie. Zwyciężył emciu z klanu boskonali, wyprzedzając o 4 punkty drugiego Nemsika reprezentującego Street Players.

Grupa H

Zwycięstwo DawidaSMS wicemistrz Polski PES 2017, reprezentującego drużynę White Eagles eSport Team, drugie miejsce zajął gracz zawadziorz.

Grupa I

Na pierwszym miejscu plasuje się gracz Gredluk wyprzedzając drugiego JanciaPL o 3 punkty.

Grupa J

Zwycięstwo El-Majka z North Team, drugie miejsce zajął reprezentant Elite eSport Teamt brunkson.

Grupa K

W jednej z ostatnich grup zwycieżył Mnyszu z WolvPes E-Sport Team, drugie miejsce zajął kolejny reprezentant White Eagles eSport Team czyli Fabio_1908.

Grupa L

Pewne zwycięstwo Mistrz Polski PES 2016 i brązowego medalisty ubeigłorocznych rozgrywek czyli reprezentanta klanu boskonali gracza kasy. Drugie miejsce padło łupem zawodnika Adrenaline.pl e-Sport Team fcbstyniu.

Mimo, że w większości grup faworyci nie zawiedli i wywaliczyli awans do fazy pucharowej to nie obyło się bez kilku niespodzianek. Z turniejem na tym etapie pożegnali się m. in. tacy znani i cenieni zawodnicy jak: Stivi1993Ldz (Top3 pierwszej Edycji jeszcze w PES2018), Igol1916 (Zwycięzca ubiegłorocznej legionowskiej ligi PES-a), Ariczi, Trzcina96.

Faza pucharowa:

Wzorem poprzednich edycji i tutaj zwycięzcy grup zaczynali rywalizację dopiero od 1/16, a pozostali zawodnicy rywalizowali w 1/32.

1:32 – na tym etapie chyba najmocniejszym zestawieniem był pojedynek Kruszana z JanciemPL. Po niesamowicie emocjonującym pojedynku zwyciężył 3 do 2 Kruszan.

Kolejnym pojedynkiem na który chcielibyśmy zwrócić uwage to mecz Zawadziorz – Sunrise. Pierwszy zawodnik zwrócił na siebie uwagę wygrywając niedawno turniej rankingowy online, natomiast drugi jest to stały uczestnik najwyżejszej klasy rozgrywkowej na pes.com.pl. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Sunrise’a

1/16 – po fazie eliminacyjnej dołączyli gracze z pierwszych miejsc i znowu nie zabrakło ciekawych zestwień

wybrane spotkania wraz z krótkim opisem:

Pokaz umiejetnosci Karolkinga, ktory wygrał wysoko z aktualnym wicemistrzem Polski Kamyylem aż 5 do 2 !

Kundel okazał się lepszy o jedną bramke w pojedynku z Michałem_xp

Cooltys kontynuował serię wysokich zwycięstw w fazie pucharowej i wygrał z gredlukiem.

Kasy odpadł z POGO19 przegrywając, aż 0:3

1/8 – na tym etapie zaczynała się już strefa z nagrodami, top16 graczy miało ten komfort, że nawet Ci którzy przegrywali nie wychodzili z pustymi rękoma.

wybrane spotkania wraz z krótkim opisem:

Bescon – Kundel : z jednej strony jeden z najlepszych graczy na PC z drugiej strony ceniony zawodnik z adrenaline.pl eSport Team. Wyrównana rywalizacja zakończona zwycięstwem Kundla 1:0

KarolKing – Emciu : kolejny bardzo równy mecz, zakończony zwycięstwem Emteesa 2 do 3

Cooltys – Mnyszu : pojedynek trzeciego zawodnika GMS I ze zwycięzca GMS I. Do rozstrzygnięcia były potrzebne karne które lepiej wykonywał Mnyszu tym samym wygrywając tą rywalizację !

Brunkson – Kruszan : kolejne bardzo mocne zestawienie z którego zwycięsko wyszedł Kruszan.

DawidSMS – Ba_rola : derbowy pojedynek bowiem obaj zawodnicy reprezentowali ten sam klan. Zwycięsko z tego „bratobójczego” spotkania wyszedł Ba_rola.

Ćwierćfinały: czyli jeden mecz, jedno zwycięstwo i jesteśmy w „strefie medalowej”

wybrane spotkania wraz z krótkim opisem:

Barola – GoldenBoy : kolejny mega wyrównany mecz, w którym lukacfc kryjący się pod nowym nickiem „GoldenBoy” zwycieżył i został pierwszym półfinalistą!

Kruszan – Wesołowski: Kruszan, który odprawił po drodze do swojego ćwierćfinału wielu naprawdę znakomitych graczy mierzył się tym razem z Wesołowskim, który również imponował formą na tym turnieju. Po kolejnym mega zaciętym meczu o jeden błąd więcej popełnił zawodnik adrenaline.pl eSport Team i to Wesołowski został drugim półfinalistą !

Mnyszu – Fabio_1908 : Fabio również notował tego dnia bardzo dobrą formę, po drodze do ćwierćfinału wygrał m. in. ze styniem czy grzywą, ale w ćwierćfinale czekał na niego triumfator i lider klasyfikacji GMS Mnyszu, który tym razem okazał się zbyt mocny i wygrał 6 do 4 . Mnyszu kolejnym półfinalistą !

Kundel – Emciu : obaj gracze znani i cenieni w środowisku pesa stworzyli wspaniałe widowiska w którym zwyciężył Emciu i został ostatnim półfinalistą !

Półfinały: od tego momentu weszliśmy na live i każdy mecz był na streamie wraz z komentarzem pentozy!

Emciu – Mnyszu : Przewagę miał emtees, stosunkowo łatwo strzelił dwa gole i pewnie prowadził 2 do 0 i wtedy w drugiej połowie nagle obudził się Mnyszu szybko strzelił 2 gole, doprowadzając do remisu. Zaraz po tym miał idealną sytuacje na 2:3 i byłoby po zawodach ale niestety dla Mnysza lob w wykonaniu Ronaldo minął o centymetry słupek. Kiedy widownia oglądająca ten mecz była przekonana już, że będzie dogrywka dwa szybkie ciosy zadał Emciu i wygrał 2 do 4. To było wspaniałe widowiska, Emciu pierwszym finalistą !

Wesołowski – GoldenBoy: Równie emocjonujący był drugi półfinał, Wesolowski pierwszy wyszedł na prowadzenie ale Luka (GoldenBoy) nie z takich opresji wychodził i doprowadził do remisu oraz następnie wyszedł na prowadzenie. Była 82 minuta, wszyscy sądzili już że ten mecz zakończy się w regulaminowym czasie i wtedy douglas costa wpadł w pole karne i technicznym strzałem doprowadził do remisu ! Co za emocje ! W dogrywce jeszcze po jednej bramce każdy z zawodników dołożył od siebie i potrzebne były karne, a w nich lepszy był GoldenBoy awansując tym samym do finału

Mecz o 3m.

Mnyszu – Wesołowski : pojedynek o 3m to starcie poprzedniego triumfatora Mnysza z rewelacją tego turnieju, chodź Wesołowski nie jest nowym graczem na scenie i rywalizował z sukcesami w przeszłości w poprzednie części to jednak z uwagi na mniejszą niż dawniej aktywność nikt na niego nie stawiał przed turniej, a on odprawiał kolejnych rywali zatrzymując się dopiero po rzutach karnych w półfinale. Mecz ten zakończył się zwycięstwem Mnysza 2 do 1. Gratualcje Panowie za świetną postawę!

Finał:

Emciu (emtees) – GoldenBoy(LukaCFC): kilka minut przed 20, kulminacyjny moment, rzutnik, komentarz, stream i wielkie emocje w derbowym spotkaniu klanu boskonali! To na pewno był jeden z bardziej emocjonujących meczy prawdziwa ozdoba tego turnieju! Wspaniała dyspozycja napastników, piękne gole i ogromna dramturgia. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wspaniałego pojedynku (ostatni mecz: https://www.facebook.com/379988712359075/videos/316382275663129/)

Top3 1v1:

1. GoldenBoy
2. Emciu
3. Mnyszu

Top3 2v2:

1. Boskonali
2. WolvPes
3. Elite eSport Team

Pełne wyniki z obu turniejów: https://tournament-cloud.com/en/#T?x=12786&Stage=33096&FS=

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie oraz składamy gratulacje zwycięzcom turnieju !

Notice: Undefined variable: user_ID in /usr/home/dawid133/domains/incite.pl/public_html/wp-content/themes/crystalskull/short-comments-blog.php on line 53
Notice: Undefined variable: user_ID in /usr/home/dawid133/domains/incite.pl/public_html/wp-content/themes/crystalskull/short-comments-blog.php on line 73

Czego szukasz?

Ostatnie komentarze

Najnowsze Posty

Messenger
P