SEZON 2019/2020 ROZPOCZĘTY – Incite E-Sport Polska

SEZON 2019/2020 ROZPOCZĘTY

Ruszamy z nowym sezonem na incite.pl! Specjalnie dla was wprowadziliśmy szereg zmian i poprawek, które pozwolą nam jeszcze bardziej emocjonować się nową odsłoną eFootball PES 2020!

Czym uraczymy was w tym roku?

  • Specjalnie zaprojektowany i zmodernizowany system wyzwań/sparingów, dzięki którym do zdobycia będą punkty w rankingu sezonu a także (nowość) rankingu wszech-czasów!
  • Nowe, odświeżone odznaki za grę w naszym serwisie! Do zdobycia aż 144 odznaczeń!
  • Turnieje, puchary z nagrodami oraz EKSKLUZYWNIE jedyna, prawdziwa, oficjalna, Liga INCITE XBOX ONE LEAGUE!

Chcesz zagrać? Nic prostszego!
Na początku zajrzyj do zakładki JAK GRAĆ? by poznać zasady rozgrywek! Następnie zapraszamy do działu z ODZNAKAMI, by wiedzieć w jaki sposób gromadzić odznaczenia za rozgrywane mecze! Gdy już wszystko jasne, sprawdź co możesz zyskać czyli dział z NAGRODAMI! Wszystko wiesz? Nie pozostaje nic innego jak dokonać REJESTRACJI na naszej stronie i rozpocząć nowy sezon PES 2020!

Co więcej światowo?

INCITE.PL będzie odpowiadało za wyłonienie finalistów do turnieju w SEULU, którego ostateczne starcie zobaczymy na PGA w Poznaniu! Więcej szczegółów wkrótce!

Co więcej lokalnie?

W tym sezonie INCITE.PL będzie jednym z oficjalnych portali wyłaniających graczy do finałowego turnieju Mistrzostw Polski! Więcej szczegółów wkrótce!

Nie zabraknie także wielkiej imprezy e-sportowej, jaką jest seria turniejów GAME MASTERS SERIES. Więcej szczegółów wkrótce!

Dla fanów rozgrywek RETRO, od przyszłego tygodnia zapewniamy wszystkie dobrodziejstwa inwentarza dla PES6! Więcej szczegółów wkrótce!

 

Czego szukasz?

Ostatnie komentarze

Najnowsze Posty

Messenger
P