Jak grać? – Incite E-Sport Polska

Jak grać?

JAK GRAĆ NA INCITE.PL | FAQ

System rozgrywkowy INCITE GAMING daje możliwość rozgrywania meczów sparingowych oraz turniejowych z innymi użytkownikami zalogowanymi na stronie. Wszyscy gracze tworzą swoje konta w oparciu o platformę z której korzystają podczas gry w swoją wersję gry. Dzięki temu mogą przystąpić do rozgrywek zdobywając punkty, odznaki, trofea a także nagrody rzeczowe oraz dziką kartę na turnieje offline w Warszawie.

Wszystkich graczy prosimy o zachowywanie zasad FAIR PLAY i nie dublowanie kont oraz nie wpisywanie nieprawdziwych wyników. Nasz system będzie wykrywać wszelkie próby oszustwa.

Zasady są proste. Gospodarz proponuje sparing/wyzwanie i gospodarz wpisuje wynik. W razie sporów, zgłoszenia można dokonać przez zakładkę ZGŁOŚ SPÓR w Panelu Gracza.

Punkty do rankingu są przyznawane na podstawie siły zespołów (zgodnie z PES DataBase). Bonusy są mnożone 2.5x dlatego warto grać mecze ekipami bonusowymi. (im słabsza drużyna, tym więcej punktów bonusowych)

Odznaki są przyznawane po rozgrywanych meczach ze szczegółowym opisem ich otrzymania. Za 1 próg każdy gracz otrzymuje odznakę TRANSPARENTNĄ na zachętę. Kolejne to: BIAŁA, BRĄZOWA, SREBRNA, ZŁOTA, CZARNA – zgodnie z zasadą siły piłek w PES.

Aby rozegrać mecz sparingowy z innym graczem konieczne jest najpierw założenie konta poprzez rejestrację na górze strony.

W zakładce ZAGRAJ SPARING, możemy wybrać spośród zarejestrowanych użytkowników swojego rywala. Przy organizowaniu sparingu gospodarz samodzielnie lub w porozumieniu z rywalem decyduje czy mecz rozegrany zostanie drużynami bonusowymi czy ustalonymi przez graczy.

Po wygenerowaniu sparingu gracze umawiają się w LOBBY PES i rozgrywają spotkanie wg własnych zasad.

Po zakończonym meczu, gospodarz w zakładce oczekujące wpisuje wynik który jest zatwierdzany przez rywala. Każdy mecz generuje punkty (dodatnie i ujemne) oraz odznaczenia za rozgrywanie spotkań.

Baza INCITE sukcesywnie się powięszka. Naszym głównym miejscem spotkań jest kanał DISCORD.

Ranking online, stworzony został z myślą o graczach PES, którzy chcą mierzyć się między sobą, nabierać doświadczenia i być za to dodatkowo premiowanym. Punkty można zdobywać grając wyzwania (bonusowe – dodatkowo premiowane, lub tradycyjne – zgodnie z ustaleniami między graczami). Zarówno udział w wyzwaniach jak i turniejach jest brany pod uwagę w tabeli rankingowej. Ranking podzielony jest na 5 okresów:

Wszech czasów: Ranking obowiązujący od 1 dnia działania strony. W tym rankingu znajdą się zarówno „starzy” jak i „nowi” gracze. Jest to ranking głównie statystyczny.

Oficjalny: Ranking główny PES. Na jego podstawie wyłoniony zostaje najlepszy gracz PES Online w danym sezonie. Ranking zamykany jest wraz z końcem sezonu PES. Dla najlepszego gracza zostanie wysłana nagroda w postaci pamiątkowej statuetki oraz nagroda rzeczowej.

Roczny: Ranking obejmując cały rok kalendarzowy. 

Miesięczny: Drugi w hierarchii po oficjalnym. Każdego ostatniego dnia miesiąca o godz. 23.59 zostaje wyłoniony najlepszy gracz, który uzyskał największą ilość punktów w miesiącu poprzedzającym. Dla zwycięzcy wysyłana jest pamiątkowa statuetka.

Tygodniowy: Ranking aktualizowany na podstawie 7 dniowego wyniku.

Dzienny: Ranking aktualizowany co 24h.

Game Masters Series Ranking – To oficjalny ranking serii turniejów GMS organizowanych w Warszawie. Po każdym zakończonym turnieju gracze otrzymują punkty za swój wynik. Punktacja rozpoczyna się od momentu wyjścia z grupy. Punkty przechodzą na kolejne zawody i są aktualizowane 4x w sezonie. Gracz który uzbiera największą liczbę punktów rankingowych zostaje zwycięzcą serii turniejów GMS wygrywając kolejną edycję PES.

System punktacji:

1 miejsce – 100 pkt
2 miejsce – 80 pkt
3 miejsce – 60 pkt
4 miejsce – 50 pkt
faza 1/4 – 35 pkt
faza 1/8 – 20 pkt
faza 1/16 – 10 pkt
faza 1/32 – 5 pkt

Spór można zgłosić poprzez formularz w Panelu Użytkownika np. w sytuacji nie wpisania wyniku przez rywala czy próby oszustwa.

Sugestie i opinie prosimy zgłaszać na naszego maila w zakładce KONTAKT.

Messenger
P